WalutaKurs średni
USD3,8038
EUR4,2644
CHF3,8434
GBP4,7175
JPY (100)3,5134
  • Dzisiaj jest 18 lipca 2019 r.
  • Jest to 198 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 167 dni.

Dodany: 2014-01-20 12:07:20

 

Gwiazdki w hotelachKiedy wybieramy się na wczasy po raz pierwszy, mamy o wiele więcej pracy do wykonania, niż inni. Musimy zapoznać się z całym procesem wybierania i rezerwowania wyjazdu. Kontaktowania się z biurem podróży i przeglądania ofert poszczególnych miejscowości oraz hotel pod warszawą.

 

To wszystko, jak się okazuje, wymaga również wiedzy. Jedną z podstawowych informacji będzie ta, która dotyczy hotel pod warszawą, jaki najlepiej jest wybrać. Poznamy to oczywiście po gwiazdkach. A co one oznaczają?

Jak się pewnie wszyscy domyślają, gwiazdki w hotel pod warszawą oznaczają standard, jakiego możemy się tam spodziewać. Im więcej gwiazdek, tym standard wyższy. Oczywiście sposób przyznawania gwiazdek nie zawsze jest identyczny. Obowiązuje pewna norma w tej kwestii, która jest rozpowszechniona międzynarodowo. Niestety niektóre turystyczne miejscowości i kraje, korzystają z własnego systemu przyznawania gwiazdek, co może być mylące dla turystów. Hotel, który jest uznawany tam za pięciogwiazdkowy, u nas byłby uznany za trzygwiazdkowy. Należy więc mieć to na uwadze.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gwiazdki w hotelach
Nick: