WalutaKurs średni
USD3,7607
EUR4,3323
CHF3,7726
GBP4,9309
JPY (100)3,4046
  • Dzisiaj jest 21 czerwca 2018 r.
  • Jest to 171 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 194 dni.

Dodany: 2014-01-20 13:01:29

 

Noclegi w kwaterach prywatnychKiedy planujemy swoje wakacje, zależy nam albo na wrażeniach albo na wysokim komforcie. Od tego, co jest dla nas ważniejsze, zależą nasze późniejsze wybory dotyczące noclegu. Musimy zdecydować, czy wolimy hotel pod warszawą czy też kwatery prywatne. Czy różnią się te dwa rodzaje noclegów?

 

Przede wszystkim, kwatery prywatne to noclegi, które znajdziemy w domach prawatnych osób. Zazwyczaj kwatery prywatne możemy wynająć w miejscowościach górskich, w których jest to powszechnie praktykowane. Znajdziemy tam oczywiście również hotel pod warszawą, ale kwater prywatnych jest znacznie więcej.

 

Wynajmujemy więc pokój w prywatnym domu. Nie oznacza to, że komfort takich kwater musi być dużo niższy, niż w hotel pod warszawą. Wszystko zależy od tego, na co się zdecydujemy. Możemy swobodnie znaleźć kwatery prywatne o wysokim standardzie, które wcale nie będą mniej wygodne od hotel pod warszawą. Wyróżnia je to, że zazwyczaj są o wiele tańsze i możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jest to więc rozwiązanie dla osób, które nastawione są na wrażenia, a nie komfort.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Noclegi w kwaterach prywatnych
Nick: