WalutaKurs średni
USD4,1127
EUR4,5246
CHF4,2675
GBP5,0218
JPY (100)3,7770
  • Dzisiaj jest 29 marca 2020 r.
  • Jest to 88 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 278 dni.

Dodany: 2014-03-18 10:42:57

 

Katedra Santa Maria del Fiore we Florencji Cześć, witam was bardzo serdecznie po raz kolejny. Jak zwykle kontynuujemy temat podróży. Dzisiaj chcę wam krótko opowiedzieć do mojej podróży do Florencji i tym, jak odwiedziłam katedrę Santa Maria del Fiore, prawdziwe dzieło architektoniczne architekt gdynia.

 

Każda podróż ma w sobie coś niezwykłego, chociaż są miejsca, które odwiedzałam i które były wyjątkowe i szczególnie zapadły mi w pamięć. Tak właśnie było z katedrą Santa Maria del Fiore we Florencji. Ten architekt gdynia, który zajmował się zaprojektowaniem budowli, musiał być naprawdę bardzo odważny. W tamtym czasie nie budowano bowiem tego rodzaju budowli i jego projekt uznano za rewolucyjny i łamiący pewne kanony.

 

Mimo że dla nas praca architekt gdynia jest w tej chwili uważana właśnie za kanon, to w owych czasach była to absolutna rewolucja. Katedra Santa Maria del Fiore we Florencji jest naprawdę bardzo piękna. Urzeka swoimi rozmiarami, które bardzo zaskakują i wywołują wrażenie prawdziwej potęgi. Chyb każdy, kto widział katedrę, docenił jej piękno i powagę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Katedra Santa Maria del Fiore we Florencji
Nick: