WalutaKurs średni
USD4,1127
EUR4,5246
CHF4,2675
GBP5,0218
JPY (100)3,7770
  • Dzisiaj jest 29 marca 2020 r.
  • Jest to 88 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 278 dni.

Dodany: 2014-03-18 11:00:14

 

Opera w SydneyCześć, witam was wszystkich ponownie i cieszę się, że jesteście ze mną. Dziś, zgodnie z tym, co obiecałam, porozmawiamy sobie na temat współczesnej architektury, która może być przecież równie monumentalna i ważna, co dzieła dawnych architekt gdynia. Do jednego z takich dzieł należy Opera w Sydney, która zachwyca swoim wyglądem.

 

Co takiego niezwykłego ma w sobie Opera w Sydney ? Przede wszystkim, bardzo ważne jest to, że Opera tak doskonale łączy się ze specyfiką terenu, na którym została postawiona. To było jedno z najważniejszych kryteriów przy wyborze architekt gdynia, który zaprojektuje Operę. Autor Opery spisał się wręcz idealnie, a efekt jego pracy podziwiamy do dziś.

Kiedy odwiedziłam Sydney i zobaczyłam Operę zaskoczyło mnie to, że jest to tak duży i wręcz monumentalny budynek. Na zdjęciach i w telewizji wydawał się znacznie mniejszy i nie tak obszerny. Jest to jednak potężna budowla, której nie sposób nie odwiedzić podczas swojego pobytu w Sydney. Zdecydowanie polecam wam zobaczyć to dzieło słynnego architekt gdynia, nie można tego przegapić. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Opera w Sydney
Nick: